Kontakt Prime Music

Christina Simonsen

CEO
T: +45 40 30 98 90
E: christina@prime.as

Kaspar Rachlin

Artist Booking Agent
T: +45 61 61 38 30
E: kaspar@prime.as

Frederik Salling Kristensen

Live Booking Assistent
T:+45 40 30 98 42
E: Frederik.salling@prime.as

Mickey Blixt Agregaard

Corporate Booking Agent
T: +45 61 61 38 31
E: Mickey@prime.as

Emmamaia T. Jacobsen

Booking Assistent
T: +45 31 31 00 54
E: Emmamaia@prime.as

Dennis Rubin Krogsgaard

SoMe & Agent Koordinator
T: +45 40 30 98 20
E: dennis@prime.as

Majbritt Lyng Westh-Jensen

Bogholder
E: majbritt@prime.as

Ove Bjerregaard

Tilmeld dig nyhedsbrevet

Få de seneste nyheder direkte i din indbakke